OGŁOSZENIA

III Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach

W dniach 12-13 października 2024 roku Jastrzębie-Zdrój gościło III Rundę Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Impreza przyciągnęła 126 zawodników z 9 klubów z całego kraju, tworząc niezapomnianą atmosferę sportowej rywalizacji.

Drużyna Piorunów, składająca się z pięciu utalentowanych pływaków pod okiem trenera Adama Kozłowskiego, zdobyła 8 medali: 4 złote, 1 srebrny oraz 3 brązowe. To ogromny sukces, który podkreśla rosnącą siłę naszego klubu.

Laura Kozłowska błyszczała na zawodach, zdobywając złoto na wszystkich dystansach, a jej osiągnięcia zapisały się w historii klubu. Nie tylko wygrała w każdej konkurencji, ale także ustanowiła rekordy życiowe, co czyni ją najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wiekowej. Jej najszybszy czas w wyścigu na 400 m BF był najlepszy spośród wszystkich kobiet, a rywalizujące z nią starsze zawodniczki mogły jedynie podziwiać jej talent.

Inga Naszkiewicz również zasłużyła na wyróżnienie. Jej postępy w każdym wyścigu pokazują, jak ciężka praca i determinacja mogą przynieść spektakularne rezultaty.

1. miejsce 400m BF

W zawodach wzięli też udział Julia Deptuła i Julek Walkiewicz, którzy zdobyli 4. miejsca w swoich wyścigach, pokazując, że również mają potencjał na przyszłość. To świetny przykład dla młodszych zawodników, jak ważne są determinacja i ciągłe doskonalenie się.

Wydarzenie w Jastrzębiu-Zdroju to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do integracji i nawiązania nowych przyjaźni wśród pływaków.