OGŁOSZENIA

Husaria Gołdap trenowała z zawodowym pięściarzem

W dniu 02.06.2023r. w klubie Husaria Gołdap , odbył się trening bokserski prowadzony przez byłego zawodowego pięściarza Michała Syrowatkę.

Michał Syrowatka – polski bokser kategorii junior półśredniej. W boksie zawodowym stoczył 29 pojedynków z czego 23 wygrał. W karierze wywalczył takie pasy jak WBA CONTINENTAL , WBC BALTIC SILVER , WBF INTERNATIONAL. W boksie amatorskim bym 3- krotnym Mistrzem Polski. Trenowany chociażby przez znakomitego trenera śp. Andrzeja Gimitruka.

„ Bardzo dobrze pamiętam lata gdzie o Michale było głośno i cała kariera bardzo fajnie się rozwijała. Pojedynki były transmitowane na żywo na różnych galach w Polsce. Stoczył kilka bardzo mocnych walk i z tego jest znany. Wspaniały pojedynek miał w Londynie kiedy walczył o tytuł WBA CONTINENTAL. Cieszę się że tacy zawodnicy jak Michał , przyjeżdzają do klubów i swoją postawą motywują innych do ciężkiej pracy , jeszcze raz bardzo dziękuje za przyjazd , poprowadzony trening i mam nadzieje że będzie u Nas częściej.” – trener Damian Szafran