OGŁOSZENIA

Hip-hopowy ogień na zakończenie wakacji w Gołdapi!

25 sierpnia żegnamy wakacje w rytmie hip-hopu! Zapraszamy o godz. 19:00 na parking przy Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi na koncert polskiego duetu hip-hopowego – DWA SŁAWY.

Dwa Sławy, właściwie Jarosław „Astek” Steciuk i Radosław „Rado” Śrędziński. Jako duet zadebiutowali w 2007 roku podziemną płytą „Dla sławy” i od tamtej pory nieprzerwanie ze sobą współpracują. W 2012 roku wydali pierwszy oficjalny album „Nie wiem, nie orientuję się”. W duecie nagrali łącznie dziewięć płyt, z których największą popularność zyskali „Ludzie sztosy”. Zdobywcy czterech Złotych Płyt. Zespół charakteryzuje się tzw. nawijką na hasztagach, a sami zwracają uwagę na lirykę utworów i ich sens. Duet w swojej muzycznej karierze współpracował z takimi artystami jak Gruby Mielzky, Quebonafide, Pawbeats, Bonson, Kuban, Kękę, czy Łona. Na ich koncie znajdują się 4 złote krążki.

Support o 18:00 przed koncertem zagra PENSA IL SUONO – kolektyw artystyczny zrzeszający ludzi nastawionych na artyzm i wspólne tworzenie rzeczy „niewyrażalnych w słowach”. Choć stawiają pierwsze poważne kroki na scenie, to już od początku ich występy zapadają w pamięć za sprawą energii, brzmienia, przekazu i techniki lirycznej.

W dni koncertu wystąpią dla Państwa pochodzący z Gołdapi Szulik (Gabriel Szuliński) oraz reprezentanci Olecka M.O. (Maks Olszewski) i Krasnal (Karol Krasnoborski)

Ich utwory można odsłuchać na portalu YouTube, pod adresem:www.youtube.com

Po koncertach odbędzie się AFTER PARTY w wykonaniu dwóch DJ’i – TOMASS & NOTAXE, którzy zagrają dla Was do 21:30!

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, zwłaszcza hip-hopu, to wydarzenie nie może umknąć Twojej uwadze.

Już 25 sierpnia spotykamy się na parkingu przy Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi, by razem żegnać wakacje w rytmie pulsującego hip-hopu.

Wstęp wolny, a emocje i dobra energia gwarantowane!

Fotowoltaika
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Rol-Masz