OGŁOSZENIA

Gołdapskie „Pioruny” na fali sukcesu!

W dniach 28-29 października 2023 roku, pływalnia w Kościerzynie stała się miejscem zaciętej rywalizacji pływaków z całego kraju. V runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach przyciągnęła zawodników z ogromnym zapałem do zdobywania medali.

Utalentowani pływacy z klubu osiągnęli naprawdę imponujące wyniki, zdobywając aż 15 medali. Wśród nich znajdują się 4 złote, 5 srebrnych oraz 6 brązowych medali. Klub może być dumny z tych osiągnięć.

Oto wyniki utalentowanych zawodników:

• Laura Kozłowska wywalczyła aż 4 złote medale oraz zdobyła 2. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii D.
  • Joanna Chocianowicz stanęła na podium pięciokrotnie, zdobywając 2 srebrne i 2 brązowe medale, zajmując 2. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii E.
  • Oskar Kozłowski zdobył 2 srebrne i 1 brązowy medal oraz osiągnął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii C, zbliżając się do kadry narodowej.
  • Wojciech Prochowicz zdobył złoty i srebrny medal oraz 2. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii E.
  • Blanka Bukwas zdobyła 2 brązowe medale i zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii E.
  • Julia Deptula uplasowała się na 6. miejscu w klasyfikacji generalnej w kategorii E.

Wszyscy zawodnicy imponująco poprawili swoje rekordy życiowe, co jest niewątpliwym dowodem na ciężką pracę i determinację, jaką wkładają w swoje treningi. Mimo że nie zawsze udało się zdobyć medal, ich wysiłek i poświęcenie są godne podziwu.

Gratulujemy pływakom wspaniałych wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w przyszłości!