OGŁOSZENIA

Gołdapskie Pioruny idą jak ” burza” !

11 MEDALI (3🥇, 6🥈, 2🥉) i 3 PUCHARY 🏆 zdobyła 6-osobowa reprezentacja Gołdapskiego Pioruna podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu w płetwach i Klubowego Pucharu Polski, które odbyły się 11-12.11 we Władysławowie. W zawodach wystartowało 258 zawodników z 14 klubów z całej Polski.

Nasza drużyna prowadzona przez trenera Adama Kozłowskiego z wynikami idzie jak „burza” wszyscy bardzo mocno poprawiają swoje czasy i zdobywają wysokie miejsca w swoich kategoriach. Podczas tych Mistrzostw najlepiej zaprezentowała się Joanna Chocianowicz, która została 3-krotną Mistrzynią Polski. Asia podczas całej imprezy zdobyła aż 6 medali (3🥇, 2🥈, 1🥉) i w klasyfikacji generalnej w swojej kat. wiekowej zajęła 2.miejsce.

Wicemistrzami Polski w swoich kat. wiekowych zostali: Wojciech Prochowicz i Oskar Kozłowski. Oprócz startów indywidualnych nasza reprezentacja popłynęła również w wyścigu sztafetowym na dystansie 4x50m BF Junior. Nasza sztafeta w składzie: Laura, Asia, Blanka i Julia zajęła III miejsce🏆.

• 🥈400m BF

Wojciech Prochowicz – Wicemistrz Polski- 2.miejsce w klasyfikacji generalnej KPP