OGŁOSZENIA
There are no ads matching your search criteria.

Gołdapski policjant Mistrzem Polski Służb Mundurowych w trójboju siłowym!

W dniach 11-14 października br. st. sierż. Karol Prawdzik z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wziął udział w II Mistrzostwach Służb Mundurowych w trójboju siłowym we Wrocławiu.

Nasz policyjny atleta brał udział w kategorii do 125kg. Łączny wynik trójboju, jaki osiągnął to 760 kg!

Poszczególne wyniki są zdumiewające:

  • 260kg w przysiadzie,
  • 215 kg w wyciskaniu klatki leżąc
  • 285 kg w martwym ciągu

Osiągnięte rekordy dały mu tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych do 125kg. Pan Karol został również najsilniejszym zawodnikiem MSWIA zawodów!

Gratulacje!

Organizacja imprez
BHP Jastrząb
Zajazd Otwarte
Naprawa Motorów
Rol-Masz