OGŁOSZENIA

Gołdapski funkcjonariusz wydziału kryminalnego kolejny raz na podium !

Gołdapski funkcjonariusz wydziału kryminalnego – po służbie z zamiłowania sportowiec od dźwigania wielkich ciężarów.

Wynik ponad 200 kilogramów podczas zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc, zapewnił funkcjonariuszowi I miejsce w swojej kategorii wagowej.

W minioną niedzielę, 18 września br., odbyły się II Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Piszu. W rywalizacji o puchar burmistrza stanął funkcjonariusz wydziału kryminalnego gołdapskiej komendy. I tym razem nie mogło go zabraknąć na podium!

Policyjny atleta wywalczył I miejsce w swojej kategorii wagowej do 125 kg podnosząc ciężar 210 kilogramów. Dodatkowo w kategorii OPEN, do której zaliczali się wszyscy uczestnicy zawodów, zajął III miejsce.