OGŁOSZENIA

Gołdapski Elektrośmieciuszek to nie wysypisko śmieci! EkoDrużyna prosi o wsparcie!

Po feriach zimowych gołdapski Elektrośmieciuszek straszy. Rozgrabiony elektrosprzęt, pobite monitory, ogólny nieporządek…
Trzeba to ponownie zgłosić, zamówić odbiór zsee i „świecić oczami” za nieład, który pozostał po gołdapskich wandalach.

Pozbawione podzespołów elektro-sprzęty i tak trzeba zutylizować. A to jest kolejna trudność wiążąca się  z kosztami. Fundusz Oświatowy Mojego miasta bez elektrośmieci – ElektroEko w takim przypadku przydziela placówce zdecydowanie mniej punktów, które wymienia na mniejszą ilość pomocy dydaktycznych.


Ogłaszam nowe zasady :

  • Punkt zbiórki zsee  Elektrośmieciuszek będzie czynny tylko dwa razy w tygodniu środa -czwartek w godzinach 8.00-14.30) )
  • Przywozimy tylko  kompletny, zużyty sprzęt elektryczny i elektronicznyPoza godzinami pracy szkoły nie można przebywać na terenie punktu zbiórki Elektrośmieciuszka

Pragnę serdecznie podziękować gołdapskim placówkom i wszystkim osobom, które dostarczają kompletny zużyty  sprzęt za dekadę cudownej współpracy. Jesteście wszyscy wielką  EkoDrużyną Gołdap, którą z dumą wolontariacko  koordynuję.

Drogie gołdapianki, drodzy gołdapianie, sprawmy, aby ten cieszący się uznaniem punkt zbierania elektrośmieci utrzymać w naszym mieście. To korzyść dla wszystkich mieszkańców Gołdapi, a w szczególności dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.

                                                        Z poważaniem
  Koordynatorka Ogólnopolskiego Programu Moje Miasto bez Elektrośmieci w Gołdapi-Alina Oleszczuk