OGŁOSZENIA

Gołdapska policja gościła uczniów z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej

Spotkanie z policjantami zawsze stanowi dla dzieci bardzo ciekawą lekcję, dlatego też gołdapscy stróże prawa bardzo często organizują spotkania z najmłodszymi. Tym razem to uczniowie zawitali do komendy.

W minionym tygodniu policjantów odwiedzili wyjątkowi goście. Uczniowie z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Dobry Start” uczą się zawodów. Chcieli również dowiedzieć się więcej na temat zawodu POLICJANTA, dlatego też przybyli do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, aby u źródła zaczerpnąć jak najwięcej informacji.

Gołdapska policjantka oprowadziła młodych ludzi po budynku komendy, wskazując im miejsce pracy oficera dyżurnego, cele dla zatrzymanych, czy salę odpraw. Uczniowie mieli okazję obejrzeć i przymierzyć elementy wyposażenia i umundurowania policjanta oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia w atrybutach funkcjonariusza.

Goście byli też żywo zainteresowani sprzętem policyjnym, który mogli obejrzeć. Podczas wizyty nie zabrakło rozmów na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz prezentacji profilaktycznej walizki narkotykowej.

Rol-Masz
Rostek, Rawinis
Ubezpieczenia
Sauna
Eko-pal
Proniek
Beauty Space
PK Serwis 2023