OGŁOSZENIA

Gołdapscy policjanci zatrzymali 4 poszukiwane osoby

W pierwszym tygodniu nowego roku gołdapscy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane. Jeden z mężczyzn wpadł podczas kradzieży kosmetyków w drogerii. Drugi został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Mężczyźni najbliższe dni spędzą za kratami.

Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wpadł 37-letni mężczyzna, który w miniony wtorek (02.01.2024r.) dopuścił się kradzieży kosmetyków w jednej z lokalnych drogerii. Interweniujący policjanci nałożyli na sprawcę wykroczenia mandat karny w kwocie 500 złotych.W trakcie legitymowania okazało się, że gołdapianin jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości.

Tego samego dnia, kilkanaście minut po godz. 21:00 na ul. Partyzantów stróże prawa zatrzymali poszukiwanego 40-latka. Zgodnie z dyspozycją sądu, mężczyzna w odosobnieniu spędzi najbliższe 3 miesiące.

Jako trzeci na listę osób zatrzymanych trafił 57-latek z Pogorzela. Policjanci zatrzymali go w środę (03.01.2024r.) kilkanaście minut po godz. 7:00 w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Olecku.

Ostatni z poszukiwanych to 40-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Zespołu Ruchu Drogowego podczas kontroli drogowej. Do zdarzenia doszło wczoraj (04.01.2024r.) kilkanaście minut po godz. 10:00 w Pogorzeli. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 40-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Fotowoltaika