OGŁOSZENIA

Gołdapscy policjanci w mediach społecznościowych

W obecnych czasach wiodącą rolę w szybkim transferze informacji pełnią media społecznościowe, dlatego też warmińsko – mazurska Policja wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Aby na bieżąco śledzić najważniejsze informacje dotyczące działalności policji w naszym garnizonie wystarczy obserwować profile w mediach społecznościowych prowadzone przez Zespół Prasowy KWP w Olsztynie.

W odpowiedzi na wyzwanie ciągle rozwijających się mediów elektronicznych Zespół Prasowy KWP w Olsztynie aktywnie prowadzi profile na takich mediach społecznościowych jak Facebook, Instagram, Twitter, czy YouTube.

Są to kolejne narzędzia do kontaktu ze społeczeństwem, dzięki którym policja ma możliwość przekazywania informacji o najważniejszych wydarzeniach, interwencjach, sprawach kryminalnych, czy też policyjnych pasjach.

Na profilach umieszczane są też informacje o służbie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, dlatego też policja zachęca do „polubienia” i obserwowania profili warmińsko – mazurskiej Policji:

Facebook: https://www.facebook.com/KWP

Instagram: https://www.instagram.com/policja

Twitter: https://twitter.com/KWP

YouTube: https://www.youtube.com/

Sauna
Ubezpieczenia
Eko-pal
Beauty Space
Rol-Masz
Rostek, Rawinis
PK Serwis 2023
Proniek