OGŁOSZENIA

Gołdapianin Bruno otrzymał domową pompę infuzyjną- chłopiec może opuścić szpital

Malutki Gołdapianin Bruno od najwcześniejszych lat musi stawić czoła ostrej białaczce limfoblastycznej. To już kolejne dziecko z naszej społeczności, które musi podjąć trudną walkę o zdrowie. Jednak dzięki wsparciu fundacji „Pomóż Im” oraz nowoczesnej terapii, Bruno otrzymał szansę na powrót do domu.

Fundacja „Pomóż Im” nie tylko okazała się niezastąpionym wsparciem w trudnej walce Brunia z chorobą, ale także sfinansowała pierwszą w regionie domową pompę infuzyjną. To wyjątkowe urządzenie, jedno z niewielu w całej Polsce, umożliwiło chłopcu opuszczenie szpitala i kontynuację terapii w rodzinnym otoczeniu.

Historia Brunia trafiła do programu informacyjnego „Obiektyw” na antenie TVP 3. Tutaj link:https://www.facebook.com/

Aktualnie Brunio jest w trakcie terapii nowoczesnym lekiem biologicznym. Pierwszy 28-dniowy cykl podawania leku odbył się w szpitalu w Białymstoku, jednak teraz, dzięki domowej pompie infuzyjnej kolejne etapy leczenia będą mogły mieć miejsce w domu. To nie tylko oznacza dla chłopca wygodę, ale również pozwala mu być blisko swojej rodziny podczas tego trudnego okresu.

W sobotę 9 grudnia odbędzie się Koncert Świąteczno – Noworoczny, uzyskany dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitacje Bruna Wróbel. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Więcej informacji o koncercie tutaj: www.terazgoldap.pl/bruno-walczy-z-nowotworem-

 

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Ubezpieczenia