OGŁOSZENIA

Gołdapianie znów w drodze na ŚNIEŻKĘ! Tym razem przyświeca im szlachetny cel!

W ubiegłym roku, a dokładnie 15 stycznia dwoje gołdapian, którzy na co dzień są małżeństwem zdobyli Śnieżkę! 

Śnieżka to nie tylko najwyższy szczyt Karkonoszy, ale również Sudetów oraz całej Republiki Czeskiej

Wysokość bezwzględna tego szczytu wynosi 1602 m.n.p.m.! Widoki oraz satysfakcja sprawiły, że Gołdapianie powracają na szlak i w tym roku! Swoją wyprawę rozpoczną już w ten piątek (27.01.2023r.)

Tym razem postanowili jednak uczynić bardzo piękny i szlachetny gest! Swoją wspinaczkę dedykują gołdapianinowi Erykowi! https://www.siepomaga.pl/eryk-boguszewski

Aby uczynić ten cel jeszcze bardziej szlachetnym, potrzebują jedynie Waszego wsparcia i zaangażowania! 

Oni zdobędą Śnieżkę, a co Wy możecie zrobić? 

Wystarczy, że dokonacie wpłaty na zorganizowaną dla Eryczka zbiórkę. Choćby symboliczną. 

Możecie również wybrać właśnie Eryka i to jemu przekazać swój 1,5% podatku! Numer KRS 0000148747. 

Poznajcie historię chłopca…

Eryk Boguszewski ma 10 lat, choć po jego narodzinach nic nie wskazywało na to, że będzie chorym dzieckiem, to w 4 miesiącu mama chłopca usłyszała dramatyczną diagnozę. Eryk choruje na wadę rozwojową mózgu, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, zespół spastyczny czterokończynowy, małogłowie, padaczkę oraz skoliozę kręgosłupa. 

Chłopczyk rośnie jednak jego rozwój nie postępuje. Nie podnosi głowy, nie jest w stanie się podnieść, nie mówi, nie ma pewności czy widzi. Wysokie napięcie powoduje bolesne przykurcze w stawach, zwichnięte biodra oraz pogłębia skoliozę kręgosłupa. Jest dzieckiem leżącym, ma trudności z odkrztuszaniem, a każdy, nawet najmniejszy dowolny ruch jest bardzo utrudniony.

Eryk wymaga regularnej rehabilitacji i specjalistycznych sprzętów, których wymiana jest konieczna. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami generowane są dodatkowe koszta, z którymi trudno sobie radzić przy stałych, codziennych wydatkach. Finansowa pomoc umożliwi rodzicom chłopca jak najlepsze wsparcie rozwoju i przede wszystkim spokój, że na wszystko wystarczy środków.

Zbiórka została utworzona w październiku 2021 roku, a do jej końca zostało już tylko 10 dni. Na dzień dzisiejszy do uzbierania pozostało 19 239, 72 zł. 

https://www.siepomaga.pl/eryk-boguszewski

Zbliża się również czas rozliczeń podatkowych, to właśnie Eryczkowi możecie podarować swoje 1.5% podatku! Numer KRS 0000148747. 

Już nie raz pokazaliście jak bardzo można na Was liczyć! Wierzymy, że i tym razem tak będzie! 

 

Rol-Masz
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Fotowoltaika