OGŁOSZENIA

Gołdap przyjazna środowisku! XXI Zielone Dni w Gołdapi!

Wczoraj (18.04) w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi odbyło się spotkanie, wszystkich osób zaangażowanych w XXI Edycję Zielonych Dni w Gołdapi 2023 oraz laureatów eko-konkursów. Hasło tegorocznych „Zielonych Dni” to „GOŁDAP PRZYJAZNA ŚRODOWISKU”.

W uroczystości udział wziął Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Gołdapi Józefem Wawrzynem. Na XXI Zielone Dni w Gołdapi 2023 zawitali również organizatorzy najdłuższej akcji ekologicznej w Polsce Mniej Plasitku, Dominik Dobrowolski i Przemysław Przybylski.

Za nami już 21 lat proekologicznych działań, happeningów, wycieczek, obserwacji, doświadczeń, zbiórek, konkursów, warsztatów, integracji i eko zajęć, organizowanych przez Alinę Oleszczuk i Klub Przyjaciół Przyrody ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 2 w Gołdapi.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym, a eko-drużynie życzymy kolejnych udanych akcji i eko-sukcesów.

Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Burmistrz Gołdapi.

Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Redakcja TerazGoldap.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji

Drzewka Perfekt Abies
Rostek, Rawinis
Proniek
PK Serwia
Rol-Masz
Fotowoltaika
Niebo w Gębie
Eko-pal
Ubezpieczenia