Gołdap: Kolejny wypadek na terenie powiatu

Gołdap: Kolejny wypadek na terenie powiatu źródło zdjęcia:

  Gołdapscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w późnych godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej  numer 651. To już czwarty wypadek odnotowany  w okresie minionego  tygodnia.  W trosce o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków drogowych jak i pory dnia podczas, której zasiadamy za kierownice.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi około godziny  22.45 otrzymał informacje o wypadku na trasie Galwiecie – Jurkiszki. Natychmiast na miejsce pojechał patrol prewencji. Funkcjonariusze potwierdzili, że na prostym odcinku doszło do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych.  Ze wstępnych  ustaleń wynikało, że jeden z kierujących z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu.  Doszło do czołowego zdarzenia pojazdów, w wyniku którego obie  poszkodowane kobiety,  trafiły do szpitala w Olecku. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdów uczestniczących w zdarzeniu.

Teraz zostanie w tej sprawie wszczęte dochodzenie mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku i ustalenie kto zawinił.  

Komentarze    Brak komentarzy