OGŁOSZENIA

GOKiP w Baniach Mazurskich nie próżnuje. Kolejny sukces !

178636095_1719141428272484_8390839382434873581_n

Dwa tygodnie temu informowaliśmy was o tym, ze GOKiP w Baniach Mazurskich pozyskał od Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie sprzęt elektroniczny o wartości ponad 40 tys. zł. 

22 kwietnia, czyli dosłownie 5 dni temu ośrodek ogłosił kolejny sukces. Jak sami piszą:

Kolejny raz jest nam niezmiernie miło dzielić się z Wami fantastycznymi wieściami 
22 kwietnia br., po długich staraniach, udało nam się nieodpłatnie pozyskać samochód osobowy z przeznaczeniem do realizacji zadań statutowych naszego ośrodka. Wszelkie działania trwały już od dłuższego czasu i są efektem wielotygodniowej i intensywnej pracy nad kilkunastoma wnioskami, które finalnie przyniosły przerastające nasze oczekiwania efekty. Po podpisaniu stosownych dokumentów, samochód osobowy Skoda Octavia, stał się własnością Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.
Oprócz tego, 23 kwietnia odebraliśmy również sprzęt elektroniczny z Sądu w Suwałkach (drukarka oraz telefony z funkcją faksu, skanera i drukarki), który został przekazany nieodpłatnie z przeznaczeniem do dalszego użytkowania w naszym ośrodku.
Ogromnie się cieszymy, że nasze starania przynoszą efekty, a kolejne placówki dodają nas do grona swoich zaprzyjaźnionych instytucji, tworząc z nami długofalowe relacje

Gratulujemy !