OGŁOSZENIA

Film z 19. Charytatywnego Koncertu Świąteczno-Noworocznego w Gołdapi

W sobotę (10 grudnia 2022 r.) w Sali Widowiskowej Domu Kultury odbył się Dziewiętnasty Charytatywny Koncert Świąteczno – Noworoczny. Podczas koncertu wystąpili:

  • urzędnicy Urzędu Miejskiego w Gołdapi,
  • nauczyciele szkół gołdapskich podstawowych nr 2, 3 i 5,
  • słuchacze Gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,
  • ukraiński zespół rodziny Muzyczenko,
  • pracownicy i uczestnicy Pracowni Teatralnej, Pracowni Tańca – Teatru Ognia Flash Zone i grupy tanecznej Akro Dance Domu Kultury w Gołdapi,
  • grupa taneczna Art of Dance oraz Patrycja Magielnicka,
  • Agnieszka Dziobkowska, Zbigniew Konobrocki, Dariusz Chałas, Janusz Karpiński, Klaudia Stalewska, Tomasz Sala, Jan Steć, Piotr Bartoszuk, Urszula Wrzosek, Ryszard Wrzosek, Magdalena Chmiel, Paula Waraksa-Banach, Rafał Wiszowaty.

Koncert prowadzili Barbara Woźniak i Stanisław Luty.

Z biletów zakupionych w formie cegiełek zebraliśmy środki w kwocie 9 000 zł na leczenie i rehabilitację Igi Lelo w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „MARZENIA”. Przedstawiciel Sanatorium Uzdrowiskowego „Wital” Pani Monika Nalepa – Zastępca dyrektora ds. Ekonomiczno-Organizacyjnych przekazała również bon w wysokości 9 000 zł na rehabilitację i leczenie Igi.

Iga to niespełna półtoraroczna gołdapianka, która urodziła się ze złożoną wadą serca. Do dziś miała 4 operacje. Czeka ją długa droga w walce o zdrowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji koncertu oraz sponsorom: Restauracja Turystyczna, Restauracja Nóż i Widelec, Restauracja Parkova Restobar & Apartamenty, Restauracja Matrioszka, Restauracja Inny Klimat, Bar Jędruś, Krzysztof Jurewicz.
Do zobaczenia za rok 😉

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia całego koncertu.