OGŁOSZENIA

Ferie w Bibliotece dobiegły końca

W piątek ( 02.02.23) zakończyły się Ferie w Bibliotece Publicznej w Gołdapi pt. „Zimowe zabawy w bibliotece”.  Dużo się działało, wiele gości specjalnych, dzięki którym poszerzyliśmy swoją wiedzę z dziedzin mało nam znanych  wiele ciekawych wiadomości do tej pory nam mało znanych.


Odwiedzili Nas:

  • Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gołdapi,
  • Komenda Powiatowa Policji  w Gołdapi,
  • Komenda Powiatowa PSP w Gołdapi,
  • Nadleśnictwo Gołdap – Lasy Państwowe,
  • Placówka Staży Granicznej w Gołdapi.


Odwiedziny tych wyjątkowych gości były wydarzeniem, na które czekaliśmy z niecierpliwością.
Wprowadzili Nas w fascynujący świat wykonywania swoich zawodów oraz przypomnieli o ważności własnego bezpieczeństwa zarówno podczas ferii jak i aktywnych wypoczynków. DZIĘKUJEMY!!!

Podczas tych dni uczestniczyliśmy w wielu aktywnościach, takich jak wspólne tworzenie monochromatycznego obrazu, który z dumą przekazaliśmy na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie zapomnieliśmy też o rozwijaniu naszej kreatywności, tworząc zakładki do ulubionych książek oraz plakat promujący czytelnictwo. Tworzyliśmy własne maski karnawałowe, które wykorzystaliśmy na balu podczas zakończenia ferii, a dodatkowo przygotowaliśmy pyszne ciasteczka dla ptaków, dbając o otaczającą nas przyrodę.

Spotkania podczas ferii w bibliotece stały się okazją do gier planszowych. Zabawy z piłką stały się formą aktywną w rozruszaniu naszych młodych kości.


Zakończenie ferii nie mogłoby się odbyć bez piniaty, słodkiego poczęstunku i pamiątkowych dyplomów przygotowanych przez dyrektora i pracowników biblioteki.


Te ferie były pełne emocji, nowych znajomości i fantastycznych przeżyć. Czas minął nam za szybko, ale pozostawił w naszych sercach piękne wspomnienia.

Do zobaczenia podczas innych działań Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi

Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Rol-Masz