Empire of Utopia Tour 2020

Empire of Utopia Tour 2020 źródło zdjęcia:

10 października 2020 r. o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Dom Kultury w Gołdapi wystąpi zespół ATERRA oraz wywodząca się z Gołdapi grupa MANIPULATION.

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki, a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo, o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u – M.O.D. Grupa właśnie nagrała drugą płytę pt. „Utopia” i materiał z niej na pewno zagra też na gołdapskiej scenie!

Niekwestionowanym gwoździem programu tego wieczoru będzie  MANIPULATION – zespół deathmetalowy z Gołdapi, który powstał w 2001 roku. 11 września tego roku miała miejsce premiera nowego minialbumu grupy zatytułowanego „Empire State Of Madness”, z którego utwory – między innymi – zespół zaprezentuje na żywo w Gołdapi.

Manipulation przez te wszystkie lata wygrywał sporo tematycznych festiwali muzycznych, nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Pojawiał się na łamach czasopism takich jak brytyjski „Terrorizer” czy polski „Musick Magazine”. Dystrybucją cyfrową ich albumów zajmuje się Orchard Music i Plastic Head Production – najwięksi na świecie dystrybutorzy muzyki online, mający w swoich katalogach takie zespoły jak U2 czy DEPECHE MODE.

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Empire of Utopia Tour 2020

Komentarze    Brak komentarzy