OGŁOSZENIA

Eksplozja kolorów w Gołdapi!

278918450_5222698274455274_5983726212819143133_n

5 czerwca (niedziela)  podczas Festiwalu Zdrowia na Promenadzie Zdrojowej przy Mazurskich Tężniach Solankowych w Gołdapi odbędzie się eksplozja kolorów! 

Cᴢʏᴍ ᴊᴇsᴛ Eᴋsᴘʟᴏᴢᴊᴀ Kᴏʟᴏʀᴏ́ᴡ?

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Organizatorzy są pionierami kolorowych imprez w Polsce, zorganizowali kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nimi bawić się i obsypywać Kolorami Holi. 

Na wydarzeniu dostępnych będzie 11 różnych Kolorów Holi. Między innymi:
– żółty 💛
– pomarańczowy 🧡
– czerwony ❤️
– zielony 💚
– niebieski 💙
– fioletowy 💜
i wiele innych!

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego organizatorzy przypominają, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów, innych niż Kolory Holi. Te łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!
Kolory Holi będą dostępne do zakupienia na wydarzeniu!

Wyrzuty kolorów zaplanowano na 13:00, 14:00 i 15:00. 

Wstęp wolny! Pozostaje nam życzyć Wam tylko dobrej pogody i świetnej zabawy! 

Zamieszczamy link do wydarzenia na Facebooku, gdzie aktualnie trwa konkurs, a do wygrania oczywiście Kolory Holi, które w niedziele zagwarantują wam znakomitą zabawę!