OGŁOSZENIA

EKO Piknik na Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi

17 czerwca to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu! Szykuje się coś ekstra dla wszystkich miłośników ekologii, smakoszy regionalnych specjałów oraz rodzinnych atrakcji. W tym dniu na Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi odbędzie się niezwykłe wydarzenie – EKO Piknik, który obiecuje dostarczyć niezapomnianych wrażeń i inspiracji dla mieszkańców i turystów.

Głównym celem EKO Pikniku jest promowanie zrównoważonego stylu życia oraz edukacja ekologiczna, które w dzisiejszych czasach są niezwykle istotne dla przyszłości naszej planety. Organizatorzy przygotowali bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Na stoiskach z regionalnymi smakołykami uczestnicy będą mogli degustować i zakupić wyjątkowe produkty pochodzące z lokalnych gospodarstw i działalności rzemieślniczych. Dla miłośników sztuki i rękodzieła przewidziane będą także stoiska, na których będzie można podziwiać i nabyć unikatowe dzieła artystów i rzemieślników z regionu.

Prezentacja dań ludowych to kolejny punkt programu, który zachwyci wszystkich smakoszy. Kucharze z pasją zaprezentują tradycyjne przepisy.

Dla najmłodszych uczestników EKO Pikniku przygotowano wiele atrakcji. Pokazy, gry i zabawy zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale również edukację dotyczącą ekologii i ochrony środowiska. Koło fortuny i konkursy sprawią, że dzieci będą miały okazję wykazać się wiedzą na temat ekologicznego stylu życia.

W trakcie Pikniku nie zabraknie również występów artystycznych, które dostarczą niezapomnianych emocji i wrażeń wszystkim uczestnikom.

Konkurs na najciekawszy strój ekologiczny to doskonała okazja, aby wykazać się kreatywnością i zainspirować innych do dbania o środowisko naturalne. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentować swoje pomysły na ekologiczne stroje, które podkreślą ich zaangażowanie w ochronę przyrody!

Więcej szczegółów na plakacie! Już dziś zapraszamy Was do udziału w tym wydarzeniu!

PK Serwis 2023
Proniek
Beauty Space
Sauna
Ubezpieczenia
Eko-pal
Rostek, Rawinis
Rol-Masz