OGŁOSZENIA

Edukacyjno – karnawałowy finał ekowalentynkowej akcji w Gołdapi

z

Ogromnym zbiorem baterii i zsee zakończyła się Ogólnopolska Akcja Edukacyjna „EkoWalentynki 2022”, organizowana w ramach cyklu Zielone Dni 2022 w Gołdapi, przez Klub Naszej Ziemi Przyjaciele Przyrody, działający przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.

Akcji towarzyszyła: nauka, zabawa, niespodzianki, muzyka, taniec, smakołyki i pączki.

Jak na dwudzieste Zielone Dni w Gołdapi przystało zbiory zostały zapakowane w 20 firmowych pudeł Remondis i wysłane do recyklingu.

Tak zakończyła się akcja Ekowalentynki w Gołdapi 2022. Jednak w dalszym ciągu zbierany jest zużyty sprzęt elektroiczny i baterie.

Jeżeli jeszcze nas nie odwiedziliście, nic straconego- zapraszamy do oddawania baterii i zsee, przecież Gołdap kocha recykling przez cały rok. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym naszym gościom-gołdapianom, gołdapiankom i mieszkańcom okolic.  Dziękujemy za Wasze serce, empatię i obecność.
Każdy z nas dzięki właściwemu postępowaniu ze zużytymi bateriami i ZSEE zapobiega szkodliwym skutkom dla środowiska naturalnego oraz dla zdrowia ludzi i zwierząt. Bądź Eko.

Koordynatorka akcji – Alina Oleszczuk