OGŁOSZENIA

Dzisiejszy repertuar Kina Kultura

Kino-Kultura-pd599vb1hqv58yfvz42o5d1gpo94s0becdaor4treo

Dzisiaj zapraszamy do Kina Kultura do obejrzenia trzech propozycji seansów. 

O godzinie 15:00 emitowana zostanie bajka ,,Igrzyska Zwierzaków” podczas której dostaniemy porcję śmiechu. Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla najstraszniejszych zwierząt świata. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele.

Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

O godzinie 17:00 film dla fanów superbohaterów: ,,Doktor Strange w Multiwersum Obłędu 2D Dubbing”. Po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry” dr Stephen Strange kontynuuje walkę ze złem. Tym razem stawi czoło swojemu byłemu przyjacielowi Mordo.

Ostatni seans na tą sobotę o godzinie 19:30 horror ,,X”. Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.

Serdecznie zapraszamy!