OGŁOSZENIA

Dzień Przedszkolaka w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej w Boćwince

Dziecięcy śmiech, kolorowe twarze i radosne zabawy na świeżym powietrzu – to wszystko można było zobaczyć podczas obchodów Dnia Przedszkolak. To jedno z tych wyjątkowych dni, kiedy maluchy mogą po prostu być dziećmi, celebrując swoją wyjątkową przygodę z nauką i odkrywaniem świata.

Przedszkolaki to grupa małych odkrywców, gotowych na każde nowe wyzwanie. W tym dniu, całe przedszkole przekształciło się w magiczny świat przygód, gdzie wszystko było możliwe. Jednak to nie była zwykła lekcja – to było ich święto!

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń było malowanie twarzy. Pani Ania zamieniła się w artystkę przemieniając dziecięce buzie w kolorowe dzieła sztuki. Motywy były różnorodne – od motyli po superbohaterów. Dla każdego przedszkolaka to była prawdziwa uczta dla zmysłów, a malowane twarze wywoływały ogromne uśmiechy na ich buziach.

Największą atrakcją była chusta animacyjna. To wielka, kolorowa tkanina, która wyczarowywała różne kształty i figury w odpowiedzi na ruchy dzieci. Piękne widowisko wciągnęło maluchy oraz starszaki w wir zabawy i śmiechu.

Na koniec zabawy dzieci otrzymały słodką niespodziankę.

Bawiliśmy się wspaniale, tworząc wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze. Nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Przedszkolaka, aby znowu zanurzyć się w tej magicznej krainie dziecięcych uśmiechów i radości.

Fotowoltaika
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia