OGŁOSZENIA

DZIEŃ KANDYDATA – sprawdź się na torze przeszkód i zostań policjantem w Gołdapi!

Już po raz kolejny policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi i Olecku łączą siły i organizują spotkanie z kandydatami chętnymi do wstąpienia w szeregi niebieskiej formacji na terenie obu powiatów. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swój udział w zajęciach kontaktując się z nami pod nr tel. +48 47 7357415.

Jeśli marzysz o służbie w niebieskim mundurze – nie zwlekaj i już dziś podejmij odpowiednie kroki, aby wstąpić w szeregi Policji. 24 czerwca funkcjonariusze organizują kolejne olecko-gołdapskie zajęcia sportowe dla wszystkich kandydatów, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Jest to jeden z etapów rekrutacyjnych, który nie należy do najłatwiejszych. Na przebiegnięcie całego toru i zaliczenie wszystkich ćwiczeń kandydat ma maksymalnie 1 min 41 s.

Policyjny trener nie tylko omówi poszczególne elementy toru przeszkód i zaprezentuje technikę prawidłowego sposobu wykonania ćwiczeń, ale również opowie o wszystkich etapach rekrutacji i przedstawi warunki jakie musi spełnić kandydat.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku. Dla chętnych osób przewidywany jest transport z Gołdapi do Olecka.

Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swój udział w zajęciach kontaktując się z nami pod nr tel. +48 47 7357415.

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi