OGŁOSZENIA

Dzień Kandydata, czyli jak wygląda rekrutacja na policjanta

W minioną sobotę osoby zainteresowane wstąpieniem do naszej formacji miały okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, który stanowi jeden z etapów rekrutacji.

Kolejne spotkanie z kandydatami do Policji za nami! Dziękujemy Wam za obecność i wysoką frekwencję. Cieszymy się, że również w Waszej ocenie są to ważne i wartościowe spotkania!

W minioną sobotę (09.03.2024 r.) osoby zainteresowane wstąpieniem do naszej formacji miały okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, który stanowi jeden z etapów rekrutacji.

Kandydaci ćwiczyli pod czujnym okiem policyjnego trenera- podinsp. Tomasza Jeglińskiego, p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Dodatkowo, podczas spotkania obecny był mł. insp. Jarosław Werla, p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Kandydaci mogli osobiście porozmawiać nie tylko z szefami gołdapskich i oleckich policjantów, ale również zaczerpnąć niezbędnych informacji u Specjalisty ds. kadr Komendy Powiatowej Policji w Olecku. Pani Marta nie tylko poinformowała rekrutów, jakie dokumenty należy złożyć oraz jak wygląda cały proces rekrutacji, ale też odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania.

Dziękujemy wszystkim obecnym. Dziękujemy dyrekcji Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku za udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękujemy Komendantom gołdapskiej i oleckiej jednostki za ogromne zaangażowanie i poświęcenie swojego wolnego czasu na spotkania z cyklu „Dzień Kandydata”.

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi