OGŁOSZENIA

Dzień Czerwonego Kapturka

W środę (19 lipca 2023 r.) w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyły się niezwykłe zajęcia plastyczno-techniczne dla dzieci, inspirowane opowieścią o Czerwonym Kapturku autorstwa Charlesa Perraulta.

Na początku spotkania została odczytana bajka o Czerwonym Kapturku, aby wzbudzić wyobraźnię dzieci. Podczas warsztatu dzieci miały okazję rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualno-artystyczne. Wykorzystując różne materiały, takie jak karton, wycinanki, bibuła, klej i kolorowy papier, dzieci wykonały elementy do budowy domku dla Czerwonego Kapturka i Babci.

Następnie, wykorzystując piasek, tworzyły malowniczą ścieżkę prowadzącą przez las, która wiodła aż do pięknego pałacu wykonanego z kartonu.

Uczestnicy zajęć wykazali się pomysłowością i zaangażowaniem. Wykorzystane materiały pozwoliły dzieciom wyrazić swoją wyobraźnię i rozwijać umiejętności manualne. Po zakończeniu zajęć wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie z tego twórczego spotkania.

Zajęcia te nie tylko rozwijały umiejętności plastyczne, ale także pozwoliły dzieciom na wejście w Świat Czerwonego Kapturka i odkrycie jego fascynującej historii. Zajęcia odbyły się  w ramach realizacji przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi projektu „Matematyka na zielono”.

Projekt „Matematyka na zielono” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z  Fundacją mBank Polska.

Biblioteka publiczna w Gołdapi

Sauna
Beauty Space
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Eko-pal
Proniek
Ubezpieczenia
Rostek, Rawinis