OGŁOSZENIA

Dzieci dzięki Pani Danucie poznały bliżej zawód pielęgniarki!

W sobotnie przedpołudnie w  Bibliotece Publicznej w Gołdapi gościła pani Danuta Rusek z zawodu pielęgniarka. Gość przybył do nas w białym mundurku i z ogromnym zapałem odpowiedział na wszystkie pytania nurtujące dzieci związane z zawodem pielęgniarki.

Następnie pani Danuta odczytała dzieciom wiersz Ireny Deczyńskiej „Pielęgniarka”, wiersz Antonety- Anny Bednarek „Będę pielęgniarką” oraz bajkę o uwielbianej przez dzieci Kici Koci. Udział w spotkaniu wzięły uczniowie klasy Ib ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi, którzy uczestniczyli w nim z ogromnym zainteresowaniem.
Mieliśmy doskonałą okazję do złożenia życzeń w ramach obchodzonego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składamy ogromne podziękowania za zaangażowanie i ogrom pracy, jaką wykonujecie każdego dnia w trosce o Pacjentów. Życzymy Wam, aby Wasz wysiłek był doceniany, a uznanie i satysfakcja towarzyszyła Wam nieustająco.

Wszystkie dzieci uczestniczące w akcji otrzymały publikację Enida Blytona „Mieszkańcy niebosiężnego drzewa” zakupioną w ramach otrzymanego dofinansowania z patronatu. Cała Polska czyta dzieciom odbywa się w ramach patronatu honorowego Burmistrza Gołdapi Tomasza Luto.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi