OGŁOSZENIA

Dorośli członkowie stale pracują nad podniesieniem jakości pracy Ekodrużyny Gołdap!

Niesamowitą przedświąteczną niespodziankę zrobił Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi i oczywiście całemu naszemu miastu pan Patryk Proniewicki – Hurtownia Proniek (prywatnie rodzic- dwoje dzieci w naszej szkole).
Prezentem jest nowy, błyskawicznie działający monitoring punktu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Gołdapi. Elektrośmieciuszek jest „obserwowany” i widoczny o każdej porze dnia i nocy.

Informujemy wszystkich szabrujących, rozgrabiających, dewastujących , że wszelkie naruszanie naszej własności już teraz jest rejestrowane w kamerze, którą nadzoruje dyrektor szkoły pani Anna Budzińska i gołdapska policja.

Jesteśmy dumni z tego niecodziennego kosztownego, pomocnego w naszych działaniach daru. Serdecznie dziękujemy Panu Patrykowi Proniewickiemu za bezinteresowną, owocną współpracę i pomoc Ekodrużynie Gołdap. Życzymy kolejnych tak wspaniałych inwestycji.

Dorośli członkowie Ekodrużyny Gołdap(prywatnie rodzice dzieci z „Dwójki”, przyjaciele szkoły ) stale pracują nad podniesieniem jakości pracy Ekodrużyny. Przez szereg lat wykonali mnóstwo prac społecznych na rzecz ochrony środowiska oraz na rzecz sali nr 20 SP nr 2 w Gołdapi – siedziby Przyjaciół Przyrody.


W okresie przedświątecznym odwiedzają nas z życzeniami i podziękowaniami. Miło nam, bo przecież o działaniach gołdapskiej Ekodrużyny słychać w całej Polsce.
Dołącz do nas i zostań każdego dnia wolontariuszem Naszej Ziemi…

koordynatorka końcówki XX Zielonych Dni w Gołdapi -Alina Oleszczuk

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Fotowoltaika