OGŁOSZENIA

Dołącz do programu „Weterani są wśród nas – Gołdap przyjazna weteranom” !

Przypominamy o możliwości przystąpienia do programu „Weterani są wśród nas – Gołdap przyjazna weteranom”, którego celem jest ułatwienie weteranom i weteranom poszkodowanym dostępu do atrakcji kulturalnych, sportowych oraz rekreacyjnych, a także możliwość korzystania z ulg finansowych w różnych podmiotach.

Do udziału w programie mogą przystąpić instytucje publiczne, podmioty komercyjne oraz organizacje pozarządowe, które w ramach świadczonych przez siebie usług będą realizować ulgi, preferencje lub świadczenia dla weteranów.

Zapraszamy do współpracy.

Wykaz podmiotów uczestniczących w programie ulg dla weteranów i weteranów poszkodowanych ,,Weterani są wśród nas – Gołdap Przyjazna Weteranom” znajdziecie  http://www.goldap.pl/…/0/goldap-przyjazna-weteranom.html

To bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia podmiotu jako partnera programu.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Współpracy, Komunikacji Społecznej i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Gołdapi, II piętro pokój 36, nr tel. 87 615 60 63

Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Redakcja TerazGoldap.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji.

Sauna
Rol-Masz
Eko-pal
PK Serwis 2023
Proniek
Beauty Space