OGŁOSZENIA

Degustacja Babki Ziemniaczanej, zabawy, konkursy, koncerty [Fotorelacja, Nagranie z Drona]

Dziś (29.07.br.) na wiejskim boisku w miejscowości Babki odbywa się radosne ,,Święto Babki Ziemniaczanej”. Impreza, która rozpoczęła się wcześnie rano, wciąż trwa, a przed nami wiele atrakcji, koncerty i tańce pod gołym niebem do późnych godzin nocnych.

W programie imprezy znalazł się konkurs na najsmaczniejszą babkę ziemniaczaną, zwycięzcę wyłoniło specjalne jury. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, w tym malowanie buziek, bańki mydlane,  dmuchańce, oraz wiele zabaw i konkursów.

Podczas Święta Babki Ziemniaczanej nie zabrakło grillowania, popcornu i słodkiego przysmaku – waty cukrowej. Boisko zgromadziło wiele osób, a atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii.

Impreza stała się także okazją do zorganizowania zbiórki charytatywnej na rzecz Igi Lelo!

Dzięki nagraniom z drona możemy podziwiać przepiękną panoramę tego wyjątkowego wydarzenia, a fotorelacja uchwyciła najciekawsze momenty pełne uśmiechów i zabawy.

Święto Babki Ziemniaczanej w Babkach to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i radości, ale także doskonała okazja dla miłośników dobrego jedzenia i tych, którzy chcieli spróbować prawdziwej Babki Ziemniaczanej.