OGŁOSZENIA

Daliśmy radę!- 59 paczek powędrowało do dwóch wybranych przez nas rodzin!

W miniony weekend ( 10-11.12. br. ) odbył się Weekend Cudów, czyli finał 22 edycji Szlachetnej Paczki. Oficjalnie zgromadzono i wręczono paczki oczekującym  rodzinom. Wielu darczyńców oraz wolontariusze od tygodni przygotowywali niezbędne dla potrzebujących rodzin: żywność, środki czystości, meble, sprzęt RTV I AGD i wiele innych… 

Do akcji Szlachetnej Paczki w powiecie gołdapskim włączone zostały 22 rodziny. W tym roku wolontariusze postanowili również wspomóc sąsiedni powiat i wzięli pod swoje skrzydła 3 rodziny z powiatu oleckiego. I właśnie tym 25 rodzinom udzielono pomocy w formie wielkich, pięknie zapakowanych świątecznych paczek.

W przygotowanie wszystkich paczek zaangażowało się łącznie ponad 1000 osób! To niemal dwukrotnie więcej niż w ubiegłym roku. Szacowana wartość paczek to około 80 tyś zł. Rok temu kwota mimo mniejszej ilości darczyńców wyglądała podobnie- 82.800,00 złotych !

W tegorocznej edycji, tak jak rok temu wzięliśmy udział jako TerazGołdap i Przyjaciele !

Spośród kilkunastu rodzin wybraliśmy dwie rodziny. Rodzinę Pani Edyty i Pani Katarzyny. 

Udało nam się zorganizować wszelkie potrzeby. Od tych największych (bojler, grzejnik, meble), po te najmniejsze tj. kosmetyki, żywność, środki czystości, materiały szkolne, koce, ręczniki, poduszki.

Wspólnie zorganizowaliśmy paczki na około 22 tyś złotych !

Serdecznie dziękujemy za współpracę i zaangażowanie wszystkim firmom i osobom prywatnym! Mamy nadzieję, że dobro do Was wróci i że za rok znów zrobimy razem coś dobrego!