OGŁOSZENIA

Czy warto kupić telewizor na raty ?

1

Zakup nowego telewizora to wbrew pozorom trudne zadanie, szczególnie że producenci coraz częściej reklamują swoje produkty różnego rodzaju hasłami, które niewiele mówią osobom niezorientowanym w temacie nowych technologii.

O ile dostęp do smart TV czy wysoka częstotliwość odświeżania ekranu są istotne, aby oglądanie filmów odbywało się w komfortowych warunkach, to zróżnicowane rodzaje telewizorów i technologii wpływających na jakość obrazu mogą utrudnić ostateczną decyzję.

  1. Dlaczego warto kupować telewizory na raty?

  2. Czy smart TV jest potrzebne do oglądania telewizji?

  3. Gdzie znaleźć atrakcyjne raty?

Jeżeli chodzi o zakup telewizora, dla wielu osób kluczowe znaczenie ma przede wszystkim cena. W tym przypadku im nowszy i większy jest sprzęt, tym trzeba się liczyć z koniecznością poniesienia wyższych kosztów. Czy w takim razie warto rozważyć zakup telewizora na raty?

Telewizor można wówczas wybrać nawet z najwyższej półki i czerpać radość z oglądania telewizji, a jednocześnie będzie można go później spłacać w niewielkich ratach. Sprawdź, co warto mieć na uwadze przy zakupie telewizora na raty, aby uniknąć nietrafionego zakupu.

Dlaczego warto kupować telewizory na raty?

Porządne telewizory z Android TV i oferujące duży rozmiar ekranu wciąż są drogie. Jeżeli więc ktoś nie może sobie pozwolić na wydanie kilku tysięcy złotych, to będzie musiał zdecydować się na model z niższej półki, przez co ulubione filmy będą gorzej wyglądały. Wystarczy jednak skorzystać z atrakcyjnych rat (czasami można trafić na prawdziwe raty typu 0%, które nie generują żadnych dodatkowych kosztów), aby można było sprawić sobie porządny telewizor typu Samsung Neo Qled praktycznie od ręki. Ceny telewizorów tej klasy są wysokie, jednak po rozłożeniu na 10, 20 lub nawet 30 rat na pewno nie będą odczuwalne dla domowego budżetu.

Czy smart TV jest potrzebne do oglądania telewizji?

Jeżeli chodzi o smart TV, trudno obecnie znaleźć nowy telewizor bez dostępu do takich funkcji. Z drugiej strony jej brak mógłby utrudnić korzystanie z serwisów streamingowych typu Prime Video, Netflix i Disney+ lub korzystanie z nowoczesnych funkcji. Warto więc kupić telewizor ze smart TV, przy czym najlepiej wybrać model z Androidem, ponieważ system ten jest stale rozwijany i aktualizowany.

Gdzie znaleźć atrakcyjne raty?

W celu znalezienia nowoczesnego telewizora z możliwością zakupu na raty nie trzeba wychodzić z domu. 

Wystarczy sprawdzić telewizory na raty online pod adresem https://kupujwratach.pl/na-raty/telewizory i wybrać dla siebie odpowiedni model. W ofercie dostępne są telewizory wszystkich popularnych producentów.