OGŁOSZENIA

Czy na tegorocznych Dniach Gołdapi zobaczymy jednego z najpopularniejszych polskich raperów?

Posiadaczka zniewalającego głosu, utalentowana songwriterka, dumna Kaszubka, a prywatnie dziewczyna jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Oto Natalia Szroeder, którą tego roku będziemy gościli na naszych Dniach Gołdapi! 

Natalia Szroeder z muzyką związana jest od wczesnych lat dzieciństwa. Wzięła udział w programie „Od przedszkola do Opola”, a potem została laureatką „Szansy na sukces”. Ma ogromny talent i głos, który przenosi słuchaczy w inną rzeczywistość.

Rozpoczęła swoją estradową karierę już jako nastolatka, dzięki czemu dziś w wieku zaledwie 25 lat ma na swoim koncie całkiem pokaźną listę osiągnięć i sukcesów. Kilkanaście singli, spośród których większość podbiła listy przebojów, zwycięstwo w Tańcu z Gwiazdami, doceniony przez widzów i krytyków debiut na dużym ekranie i prowadzenie telewizyjnego show – to robi wrażenie.

Pomimo swojego młodego wieku Natalia Szroeder działa na polskim rynku muzycznym już od ponad dziesięciu lat. Debiutancki album piosenkarki pt. Natinterpretacje ukazał się w 2016 roku. Znalazły się na nim hity LustraDomek z kartPowietrze Zamienię Cię.

W styczniu 2018 roku zapowiedziała rozpoczęcie prac nad swoim drugim krążkiem o roboczej nazwie Prosto, który zwiastowały utwory ParasoleNie oglądam się i Nie mów nic. Ostatecznie jednak projekt nie ujrzał światła dziennego. Artystka postanowiła obrać nowy kierunek muzyczny, którego owocami są single Powinnam? i Połóż się tu.

W 2020 roku Natalia dała się poznać fanom od dotąd nieznanej strony – w styczniu miał premierę film sensacyjny Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, w którym wcieliła się w rolę dziewczyny głównego bohatera.

Jak możemy dowiedzieć się z social mediów, na których publikuje ważne wydarzenia swojego życia, Natalia wielokrotnie uczęszczała na trasy koncertowe razem ze swoim partnerem Quebonafide.

Wobec tego niewykluczone jest, że raper i tym razem towarzyszyć będzie swojej ukochanej, a my będziemy mieli okazję zobaczyć go w naszym mieście. 

Liczycie na to? Dajcie nam znać w komentarzach!

Beauty Space
Sauna
Eko-pal
Proniek
PK Serwis 2023
Rol-Masz