OGŁOSZENIA

Czy jesteś już uzależniony od smartfona, czy dopiero będziesz?

Jak spędzasz wolny czas bez elektroniki? To hasło przewodnie naszego konkursu, ale i w dzisiejszym świecie temat bardzo ważny. Taki, nad którym warto się pochylić.

Czy jesteśmy w stanie określić, ile razy w ciągu dnia patrzymy na telefon? Ile czasu z niego korzystamy? Czy jesteśmy już uzależnieni, czy potrafimy zachować umiar?

Według badań, w 2012 roku ponad 40% Polaków wcale nie korzystało z Internetu. W 2022 roku było już ich tylko 17,6%. Aktualnie 27% osób badanych jest w stanie wytrzymać bez telefonu od jednej do dwóch godzin. Od 30 do 60 minut może się powstrzymać co piąta osoba. 19% od dwóch do trzech godzin. Natomiast aż 69,3% z nas bywa online każdego dnia.

A jak wygląda sytuacja w przypadku naszych dzieci? Obserwując dorosłych, nie pozostają daleko w tyle jeśli chodzi o korzystanie ze smartfonów. Ponad 25% najmłodszych korzysta z nich od 3 do 5 godzin dziennie.

Przy okazji tematu smartfonów, pojawia się ciekawy termin:

Nomofobia– jest to strach przed utratą smartfona i brakiem możliwości korzystania z Internetu. Określany jako dyskomfort psychiczny lub zaburzenia lękowe.

Co możemy zrobić, aby zapobiec pogarszaniu się statystyk? Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie problemu. Następnie pojawia się pytanie- czy sami poradzimy sobie z uzależnieniem?

Przychodzimy z pomocną dłonią i proponujemy innowacyjne rozwiązanie- Sejf na elektronikę Tech- Break. Skrzynia wyposażona jest w dwie półki, na których umieścimy wiele urządzeń. Posiada trzy tryby, można w niej zamknąć gadżety elektroniczne na czas od godziny aż do czternastu dni!

Sprzęt jest dostępny na aukcji na Allegro:

https://allegro.pl/oferta/szafka-klatka

Dodatkowo Sklep Papiernia w Gołdapi przygotował dla Klientów promocję. Sejf Tech- Break możecie kupić już za 199 zł (przecena z 389 zł!). Na miejscu i od ręki. Warto się pospieszyć, ilość produktów w promocyjnej cenie jest ograniczona.