OGŁOSZENIA

„Co nowego u Świętego?” – Mikołajki w Bibliotece

Mikołajki to czas radosny, pełen magii. Tego dnia można obdarować upominkiem każde dziecko, dorosłego a także osobę w potrzebie.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zorganizowała po raz kolejny „Spotkanie z Mikołajem”, na które przybył sam solenizant. W spotkaniu udział wzięły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi.

Podczas wizyty dzieci zapoznały się z historią mikołaja oraz wysłuchały bajki pod tytułem „ Co nowego u Świętego? Czyli Mikołaj został listonoszem”, którą odczytał pan Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej w Gołdapi. Dzieci otrzymały prezenty od mikołaja i słodycze od lektora. Wszyscy brali udział w zabawie ruchowej.

Tego dnia pani Dyrektor biblioteki wraz z dziećmi i mikołajem udała się do Burmistrza Gołdapi z podziękowaniami za wsparcie w postaci udzielonego patronatu i udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, dzięki której promowane jest czytelnictwo.

Po południu po raz kolejny przybył gość – święty mikołaj. Spotkanie zostało zorganizowane dla dzieci i rodziców. Uczestnicy tego spotkania mieli możliwość zapoznania się z publikacją pt. „Opowieści na Boże Narodzenie” odczytaną przez panią Bożenę Kalinowską Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi.

Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu otrzymały książki oraz organizery na biurko ufundowane przez firmę Nord- Ost w Gołdapi.

Ubezpieczenia
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Rol-Masz