OGŁOSZENIA

Ciekawe warsztaty kosmetyczne i przepyszna degustacja herbaty w Bibliotece [FOTORELACJA]

Niedawno obchodziliśmy dzień kobiet, z tego powodu wczoraj (09 marca) w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się wieczorne spotkanie poświęcone kobietom.

Jedna z naszych młodszych redaktorek wzięła udział w spotkaniu, aby zorientować się jak wyglądają tego typu akcje.

Frekwencja osób które wzięły udział w spotkaniu była bardzo wysoka. Szkoda jedynie że było bardzo mało młodych osób.

Jedną z atrakcji była rozmowa z Panią Izabelą Filiks- makijażystką, która pracowała między innymi ze znaną Artystką Magdaleną Pieczonka.

Pani Izabela opowiedziała o typach cery, wyjaśniła, że każdy typ cery wymaga odpowiedniej pielęgnacji oraz pouczyła jak ją rozpoznać.

Skorzystałyby na tym szczególnie młode osoby z cerą problematyczną, które bardzo często mają problem z pielęgnacją swojej skóry. Dodatkowo Pani Iza chętnie odpowiadała na nurtujące nas pytania.

Makijażystka wykonała również dwa makijaże: dzienny i wieczorowy. Mogłyśmy podejrzeć jakie kosmetyki zostały użyte oraz w jaki sposób prawidłowo wykonać makijaż.

Kolejną atrakcją wieczoru był pokaz oraz degustacja herbat z całego świata. Mogliśmy poczęstować się domowym ciastem przygotowanym przez same organizatorki spotkania. 

Miłym zaskoczeniem był upominek w postaci kosmetyków naturalnych, nietestowanych na zwierzętach, który otrzymała na koniec spotkania każda z uczestniczek spotkania.

Warto wybrać się na jedno ze spotkań, które organizuje biblioteka.

Spotkania mimo przekonania nie są wyłącznie dla starszych osób, osoby młodsze czy nawet nastolatki na pewno odnajdą tam coś dla siebie.

Weź z sobą mamę, siostrę, przyjaciółkę czy nawet babcię i spędźcie wspólnie czas w Bibliotece uczestnicząc w spotkaniu. Właśnie tam możemy spędzić czas w pozytywnym towarzystwie i poznać nowych ciekawych ludzi.

Możecie również być pewni, że żadna z organizatorek nie pozwoli wam wyjść z pustym brzuszkiem.

Spotkania organizowane przez bibliotekę  nie są nudne, wręcz przeciwnie można się wiele nauczyć i pozytywnie zaskoczyć.

Sauna
Beauty Space
Proniek
PK Serwis 2023
Eko-pal
Ubezpieczenia
Rostek, Rawinis
Rol-Masz