OGŁOSZENIA

Chcieliście Sanah lub Smolastego a będziecie mieli Skolima, cóż wszystko na S…

W tym roku Dni Gołdapi będą miały zupełnie inny charakter niż dotychczas. Impreza, która odbywała się przez trzy dni, zostanie ograniczona do jednego dnia, a jej lokalizacja ulegnie zmianie. Zamiast na targowicy, Dni Gołdapi będą teraz miały miejsce na parkingu przy tężni w strefie uzdrowiskowej.

Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której głosowaliście kogo chcielibyście zobaczyć na tegorocznych Dniach Gołdapi. Zdecydowanie laureatką ankiety była Sanah, a zaraz za nią Smolasty.

Miasto ma tymczasem dla Was zupełnie odbiegłą gatunkowo jak i wizerunkowo propozycję. Gwiazdą tegorocznych Dni Gołdapi będzie Skolim- artysta, który zajmuje się zarówno muzyką disco-polo i dance, jak i aktorstwem.

Co ciekawe jakiś czas temu pytaliśmy Dom Kultury, jakim artystom zostały złożone oferty, Skolim nie pojawił się na liście, byli na niej natomiast: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Miły Pan, Defis, Mezo, KAZIK, Katarzyna Sochacka, Dawid Podsiadło, Sara James, Myslovitz, Wilki, Szpilki, Skaner, Poparzeni Kawą Trzy, Łzy, Impuls, Wczasy, Kwiat Jabłoni.

Oprócz Kondrada Skolimowskiego na scenie zobaczymy: Fervor z Górowa Iławeckiego oraz Mankament z Lubawy, a także Joannę Aleksandrowicz, która swój koncert da na plaży miejskiej.

Już w ubiegłym roku Dni Gołdapi okazały się porażką, wygląda na to, że w tym roku wcale lepiej nie będzie.

Skolim za swój koncert inkasuje około 30 tysięcy, natomiast Sanah i Smolasty ledwie 5 tysięcy więcej…