OGŁOSZENIA

Charytatywny mecz siatkówki dla IGI LELO!

Projekt bez tytułu - 2023-02-22T133242.052

Zawodnicy rywalizujący na co dzień w PlusLidze zawitają do Gołdapi!

Krótka przerwa w ligowych zmaganiach Ślepska Malow Suwałki jest doskonałą okazją do wewnętrznej rywalizacji wśród biało-niebieskich i promocji siatkówki w regionie.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, wspólnie z Urzędem Miejskim w Gołdapi, Domem Kultury w Gołdapi, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gołdapi, Parkova Restobar & Apartamenty oraz Szkołą Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi, organizują mecz, w którym zagrają zespoły prowadzone przez trenerów klubu – Dominika Kwapisiewicza i Mateusza Kuśmierza.

Mecz odbędzie się 24 lutego w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Partyzantów 31 w Gołdapi.

Energia i ekspresja trenera Dominika? Czy spokój i równowaga trenera Mateusza? Która ze stron zwycięży? Dowiemy się w najbliższy piątek o godzinie 16:00.

W czasie wydarzenia na kibiców czekają liczne konkursy i niespodzianki, w których będzie można wygrać klubowe gadżety. Organizatorzy meczu przygotowali także poczęstunek.

Warto wspomnieć, że do Gołdapi wybierają się przedstawiciele Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, którzy wspierają drużynę w „Suwałki Arenie”, w czasie ligowych spotkań Ślepska Malow Suwałki.

Wielkie, siatkarskie emocje gwarantowane!

Tego dnia uczestnicy grają dla Igi Lelo, a wstęp na wydarzenie ma charakter cegiełki. Dochód z wejściówek zostanie przekazany na leczenie dziewczynki: https://www.siepomaga.pl/iga-lelo