OGŁOSZENIA

„Budda. Dzieciak ’98” już niedługo w naszym kinie!

Budda to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych influencerów młodego pokolenia, choć z biegiem czasu poszerza się również jego grono starszych obserwatorów.

Nic dziwnego, bo youtuber znany jest ze swojej działalności charytatywnej i niezwykłej szczodrości.

Youtuber zdążył do tej pory zatankować widzom auta za 90 tys. zł, wesprzeć WOŚP wrzucając do puszki 100 tys. zł, pomóc bezdomnemu, który na start otrzymał od niego 3 tys. zł czy zorganizować dwie loterie, w których rozdał widzom 14 samochodów (m.in. Toyotę Suprę z podpisem Hana Lue z „Szybkich i wściekłych”, Audi RS6 C8, BMW M3 Touring czy Mercedesa A 45 S AMG).

Tym razem Kamil Labudda doczeka się filmu. „Budda. Dzieciak ’98” pojawi się w kinach już niebawem.

Oficjalna premiera w Kinie Kultura już 5 kwietnia! Wybierzecie się?

Opis filmu:

Emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako „BUDDA”. To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać. Jeżeli znasz BUDDĘ – przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma na Youtube’ie. Zobacz, jak wygląda „mindset” twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości. Jeżeli nie znasz – koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych! Każde z jego kont na Instagramie i Youtube’ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte. Film w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego – współtwórcy hitu „Ania” opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej, który zobaczyło w kinach ponad 600 000 widzów. Jednym z koproducentów jest firma Platige Image, odpowiedzialna m.in. za pracę przy serialu Netflixa „Wiedźmin”.