OGŁOSZENIA

Bezpłatne wsparcie w rozliczeniu rocznym organizacji pozarządowej

calculator-178127_1920

Termin złożenia sprawozdań finansowych w organizacjach pozarządowych został przedłużony o 3 miesiące. Dzięki temu jest więcej czasu na to, by przygotować ten ważny dokument. Jak to zrobić? Na co należy zwrócić uwagę podczas jego tworzenia? Aby się tego dowiedzieć, weź udział w naszym kolejnym webinarze.

Jego tematem będzie „Sprawozdawczość finansowa w organizacjach pozarządowych”.

Odbędzie się on 28 kwietnia (środa) w godzinach 16.00-18.00 na platformie komunikacyjnej ZOOM. Poprowadzi go Kinga Wołotkiewicz, ekspert ds. finansów w organizacjach pozarządowych. W ramach udziału w webinarze będzie także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji indywidualnej z zakresu tematyki spotkania.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 27 kwietnia do godz. 12.00. Zapisy na webinar pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1S-

Spotkanie skierowane jest do działaczy organizacji pozarządowych, a także osób nie zrzeszonych, zainteresowanych tą tematyką, z subregionu ełckiego.

Więcej informacji nt. webinaru udziela Paulina Zajkowska, doradca Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku: e-mail: paulina.zajkowska@adelfi.pl,
tel. 87 737 74 82.

OWES Ełk

Stowarzyszenie Adelfi