OGŁOSZENIA

Bezinteresowna pomoc Dawida z Gołdapi przy zbiórce pieniędzy na leczenie Julka

275685363_1384539348633665_3563937598201694941_n

Julek Szoka otrzymał mega wsparcie od dziewięcioletniego Dawida- syna Pana Rafała i Pani Beaty Iwaniuk.

Dziewięciolatek wykonał niezwykły gest, który został uwieczniony w nagraniu.

Jak na razie jest to tajny projekt, który już niebawem ujrzy światło dzienne.

Koncepcja w założeniu ma pokazać, z jakimi zmaganiami muszą stawiać się dzieci chorujące w tak młodym wieku, jak diametralnie zmienia się sytuacja i nastawienie chorego dziecka i jego rodziców oraz jakie piekło zmuszeni są przejść w swoim życiu.

Dawid zdecydował się na wyjątkowy gest – ogolił głowę aby wcielić się w postać chłopca chorego na nowotwór i jak najbardziej realistycznie pokazać przebieg jego choroby !

Nie zawahał się, ani nie przejął tym, co powiedzą inne dzieci. Odważny, piękny gest pokazał nieocenioną wartość i szlachetne serce dziecka. Wiele dorosłych osób miałoby problem z podjęciem takiej decyzji -Dawid nie zawahał się ani chwili.

Trzeba przyznać, że szlachetne serca u Państwa Iwaniuk, to dar niemalże pokoleniowy. To wspaniały gest i szansa na realne wsparcie dla chłopca toczącego walkę z chorobą.

Julian Szoka to 2-letni gołdapianin, który zmaga się z Neuroblastoma IV stopnia. Niestety kończy się możliwość leczenia chłopca w Polsce. Pomóc może jedynie terapia w Stanach Zjednoczonych. Szacunkowy koszt leczenia chłopca w pierwszym etapie to milion złotych. By uzbierać tak ogromną kwotę, potrzebna jest pomoc.
 
Już nie raz przekonaliśmy się jak ogromne są serca mieszkańców Gołdapi oraz całej Polski.
Zdrowie i życie chłopca jest w naszych rękach.
 
Od 1 lutego 2022 roku ruszyła również akcja charytatywna „Szafowanie dla Julka” w której możemy pomóc chłopcu uzbierać choć część potrzebnej kwoty-oddając tekstylia do magazynów.
 
Link do zbiórki:
 
Link do licytacji dla Julka:
Link do akcji SZAFOWANIE DLA JULKA:
 
Informacje o przebiegu leczenia:
 
 
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji!
 
Wspólnie pomóżmy Julkowi zebrać pieniądze na leczenie! WARTO POMAGAĆ!