OGŁOSZENIA

Benamisos z zapowiedzią nowego składu. BĘDĄ Gołdapskie AKCENTY!

Benamisos, czyli Gołdapska organizacja e-sportowa z sukcesami w turniejach najwyższej Polskiej klasy, organizacja, która w szczycie formy zajmowała 11 miejsce w całym kraju pod względem najlepszych drużyn w Counter-Strike 2 wraz z dniem 26.12.2023 zapowiedziała nowy skład, który  reprezentował będzie ich barwy.

Dzięki kontaktowi z Właścicielem organizacji  udało nam się dowiedzieć, że w składzie Benamisos miejsce znajdzie się miejsce dla dwóch młodych Gołdapskich utalentowanych zawodników, zapewnione zostanie im zaplecze do stabilnego rozwoju. W skład Benamisos wchodzić będą:

  1. Grzegorz „zeriUsz” Kołodziejczyk oraz
  2. Klaudiusz „KabutOOO” Jurewicz


Na co dzień uczniowie ZSZ Gołdap.

Treść oświadczenia wydanego przez organizację Benamisos:

„Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczęliśmy prace nad budową nowego składu organizacji. Będzie to coś, czego u nas w organizacji od dawna nie było, bowiem wrócimy do własnych korzeni, w związku z czym w składzie pojawi się miejsce dla Gołdapskich graczy!

Drużyna oprócz regularnej grze w lidze będzie brała udział we wszelakich kwalifikacjach do największych Polskich turniejów, jednak czy da radę? Jest to wielka niewiadoma, o której wszyscy przekonamy się już niebawem!

Skład ogłosimy wkrótce.