OGŁOSZENIA

Baterie atakują EkoWalentynkową Gołdap!

Radują się nasze ekoWalentynkowe serca, bo po raz 15 mieszkańcy Gołdapi i okolic oraz goście z Polski biorą udział w Ogólnopolskiej Akcji Ekowalentynki 2024-Czysta Gołdap 2024.


Przypominamy, akcję w Polsce koordynuje Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu
Gołdapską, lokalną koordynatorką jest Alina Oleszczuk i Klub Naszej Ziemi Przyjaciele Przyrody, czyli znana gołdapska Ekodrużyna. Działamy w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.


EkoWalentynkowy cel 2024 to zebranie 60. kartonów baterii i drobnego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Podczas czerwono-zielonego tygodnia tak jak każdego roku odbywają się zbiorki zsee i baterii, prowadzone są ekolekcje na temat baterii, którym towarzyszą niespodzianki i oczywiście sport przy muzyce.


Zatem ruszajmy i zapełniajmy kartony…
Celem ekowalentynkowej akcji jest promocja selektywnej zbiórki i recyklingu zużytych baterii oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.


Partnerami obchodów „EkoWalentynki 2024” w Polsce są: REMONDIS Electrorecycling Polska., Electro-System Organizacja Odzysku i Europejska Platforma Recyklingu – firmy, dzięki którym każdego roku wzrasta w Polsce poziom odzysku i recyklingu zużytych baterii oraz elektroodpadów.
https://www.remondis-electro.pl/
https://www.electro-system.pl/
https://erp-recycling.org/pl-pl/
dominik@cycling-recycling.eu tel. 697092978

Jeżeli już nas odwiedziłeś/aś ,pokaż to w komentarzu:)

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Fotowoltaika