OGŁOSZENIA

Bajkowe przygody, romantyczna komedia, a może dramat z Cate Blanchet w roli głównej?

WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.
 
Emisja: piątek, sobota, niedziela- godzina 15:00.
 

PLAN NA MIŁOŚĆ

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z Internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróż z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?
 
Emisja: piątek, sobota, niedziela- godzina 17:00.
 

TAR

Zdobywczyni Oscara , Cate Blanchett wcieli się w postać dyrygentki, niemieckiej orkiestry, Lydii Tar.
Lidia jest uważana za jedną z najwybitniejszych w swoim zawodzie. W filmie zobaczymy również Marka Stronga („1917”; „Szpieg”)
Za reżyserię filmu odpowiada trzykrotnie nominowany do Oscara Todd Field („Małe dzieci”; „Za drzwiami sypialni”).
Oprawa muzyczna filmu została powierzona Hildur Guðnadóttir, nagrodzonej Oscarem za pracę przy „Jokerze”.

Emisja: piątek, sobota, niedziela-19:00.

Eko-pal
Proniek
Fotowoltaika
Drzewka Perfekt Abies
Rol-Masz
Ubezpieczenia
PK Serwia
Rostek, Rawinis
Niebo w Gębie