OGŁOSZENIA

Bajkowe przygody, komedia, która rozbawi do łez, a może magiczny świat science-fiction?

Kino Kultura poleca się na nadchodzący weekend! 

Tym razem czekają na Was produkcje od znakomitych reżyserów! 

KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE 2D DUBBING

Kontynuacja Dreamworks Animation pod tytułem „Kot w butach. Ostatnie życzenia” jest wyreżyserowana przez Joela Crawforda i wyprodukowana przez Marka Swifta.
Głosu tytułowemu kotu ponownie użyczy nominowany do Oscara Antonio Banderas.
Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.
Postać Kota w Butach po raz pierwszy pojawiła się w nominowanym do Oscara Shreku 2 w 2004 roku i natychmiast stała się sensacją. Postać Kota kradła każdą scenę. Kot zagrał następnie w dwóch innych sequelach Shreka, po czym został zrealizowany pierwszy film tylko o nim -„Kot w butach” z 2011 roku.
Emisja: sobota godzina 12:00, godzina 14:00, niedziela godzina 12:00, godzina 14:00. 

AVATAR: ISTOTA WODY 3D DUBBING

Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.
 
Emisja: sobota godzina 16:00, niedziela godzina 16:00. 
 

WYSTRZAŁOWE WESELE

Komedia reżysera „PITCH PERFECT” i producentów hitu „NARZECZONY MIMO WOLI”.
Jak zawsze zjawiskowa JENNIFER LOPEZ, a także JOSH DUHAMEL, LENNY KRAVITZ oraz nagrodzona Emmy za rolę w „BIAŁYM LOTOSIE”, niezapomniana matka Stiflera z „AMERICAN PIE” czyli JENNIFER COOLIDGE w szalonej komedii o jednym weselu, które może doprowadzić do wielu pogrzebów.
Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.