Atak nożownika i tragiczny wypadek.

Atak nożownika i tragiczny wypadek. źródło zdjęcia:

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie  prowadzi dwa postępowania dotyczące dwóch tragicznych zdarzeń w Lidzbarku Warmińskim. Pierwsze postępowanie dotyczy usiłowania zabójstwa 20-letniej kobiety, a drugie wypadku drogowego pod Lidzbarkiem, w którym zginął kierowca audi.

Atak na dwudziestolatkę

We wtorek policja otrzymała zgłoszenie o ataku nożownika w jednym z mieszkań w Lidzbarku Warmińskim. Sprawca ugodził kilkanaście razy nożem 20-letnią kobietę w klatkę piersiową, szyję i twarz, po czym uciekł z mieszkania. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Bartoszycach, gdzie przeszła operację, a następnie przetransportowano ją do szpitala w Olsztynie. Wciąż walczy o życie.

Wypadek

Drugie postępowanie dotyczy śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze Lidzbark Warmiński-Górowo Iławeckie. Kierowca audi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Mężczyzna zginął na miejscu. Obrażenia jakich doznał kierujący audi uniemożliwiają indywidualną identyfikację. W piątek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i badania DNA, które pomogą ustalić tożsamość kierującego.

Prokurator podał, że audi należało do zaatakowanej nożem kobiety. Świadkowie widzieli, jak mężczyzna po ataku wybiega z mieszkania i wsiada do samochodu.

Źródło:fakty.interia.pl/warminsko-mazurskie

Komentarze    Brak komentarzy