OGŁOSZENIA

„Altany jak z bajki” – miejsce, w którym przyroda i relaks stają się jednością

Dawno, dawno temu w Krainie Mazurskich Jezior, gdzie zieleń lasów splatała się z błękitem wody, żył pewien starszy pan. Miał on przyjaciela, który często odwiedzał go i wspólnie spędzali czas w drewnianej altanie na brzegu jeziora. Altana znajdowała się w samym centrum pięknej przyrody, w spokoju i ciszy. Razem siadali w niej, patrzyli na jezioro, słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków delektowali się pięknym zapachem drewna. Czasem łowili ryby, czasem opowiadali sobie historie ze swojego życia. Kiedy starszy pan wracał do domu, zawsze czuł się zrelaksowany i pełen energii. I tak minęły lata, a drewniana altana na Mazurach stała się dla przyjaciół miejscem pełnym wspomnień i przyjaźni, które przetrwały przez wiele lat i zostaną z nimi na zawsze. 

Wiosna już za chwilę na dobre zagości w naszych ogrodach, na naszych działkach i posesjach. To idealny czas, aby coś zmienić, coś ulepszyć, sprawić sobie coś bajecznie wyjątkowego…

Jeśli poszukujecie niepowtarzalnego miejsca na relaks lub odpoczynek w otoczeniu pięknej natury, szukacie czegoś, co będzie oryginalne i pozwoli cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu, a może potrzebujecie miejsca, które będzie służyć jako dodatkowa przestrzeń rekreacyjna, restauracyjna lub edukacyjna? Jeśli tak, to mamy coś, co z pewnością się Wam spodoba!

Altany jak z bajki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój i piękno natury. Są wykonane z drewna sosnowego, świerkowego lub dębowego, co zapewnia nie tylko wytrzymałość i trwałość, ale również piękny wygląd i coś czego zdecydowanie brakuje murowanym budowlom- zapach drewna! Altany są samonośne, a to oznacza, że z łatwością można przenieść je z miejsca na miejsce, a co więcej, nie wymagają pozwolenia na budowęTo doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć własny kącik w ogrodzie, bez zbędnego zamieszania i sterty formalności. 

W zasadzie nie musicie martwić się o nic, altana po prostu przyjedzie do Was gotowa, a firma zamontuje ją w wybranym przez Was miejscu.

Altany są sprzedawane w komplecie ze stołem, ławami i drewnianą podłogą, co zapewnia wygodne warunki użytkowania i sprawia, że nie musicie martwić się o jej wyposażenie. Wszystko jest ze sobą kompatybilne i idealnie do siebie pasuje. Dach altany jest wykonany z deski na zakład, a dodatkowo płatne, na życzenie klienta jest pokrycie gontem, wiórem, trzciną lub słomą, co ważne- nie blachą, co pozwala na uniknięcie nagrzewania się altany w lecie. 

Ludzie często popełniają radykalny błąd budując altanę drewnianą, na murowanej podłodze i krytą blachą. Nie spełnia ona swojej funkcji, latem niesamowicie się nagrzewa, a w chłodne dni od murowanej podłogi generuje zimno. 

Altany jak z bajki dzielą się na dwa rodzaje- większe i mniejsze. Te większe są „przelotne”, z wejściem i wyjściem, dostosowane dla 12-16 osób, natomiast te mniejsze spokojnie zmieszczą od 8 do 12 osób. 

Mimo niedużych rozmiarów altana posiada dużo miejsca w pełni wykorzystanego, gdyż ławy są wkomponowane w konstrukcję, a naturalne kształty są wygięte do strony zewnętrznej tworząc przyjemny klimat. Wysokie osoby nie muszą się martwić- z łatwością w niej zasiądą.

Dostępne są na zamówienie w sezonie, a po zimie są gotowe od ręki, w cenach już od 7 do 15 tysięcy zł. Co ważne, nie tylko dla ludzi prywatnych, ale także dla przedsiębiorców, restauracji, szkół i wielu innych instytucji.

Istnieje również płatna możliwość aranżacji i impregnacji według wybranego koloru, co pozwala na indywidualne dostosowanie do potrzeb klienta. 

Jak już wspomnieliśmy firma gwarantuje również transport i montaż altany, co pozwala na łatwe i szybkie ustawienie jej w wybranym miejscu. Altany są niepowtarzalne i oryginalne, ponieważ nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, co nadaje im charakteru i indywidualnego wyglądu.

To inwestycja doskonała na każdą porę roku, ponieważ można je okryć specjalnymi materiałami, ogrzewać i użytkować również zimą.

Firma zajmująca się produkcją działa na rynku już od 12 lat, z pasją i zaangażowaniem co gwarantuje wysoką jakość produktów. 

Zapraszamy do kontaktu! 

Altany jak z Bajki 

nr. tel   535 480 220 lub 880 033 370 

www.altanyjakzbajki.eu

Nie czekaj do lata, zamów swoją altanę już dziś! 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania 10 % rabatu na zakup altany jak z bajki! 

Co musicie zrobić? 

Udostępnić ten artykuł na swoim profilu, a w komentarzu oznaczyć osobę, z którą chcielibyście spędzać bajeczny czas, w pachnącej drewnem altanie jak z bajki. 

Powodzenia

Eko-pal
Proniek
Rol-Masz
Rostek, Rawinis
PK Serwia
Fotowoltaika
Drzewka Perfekt Abies
Niebo w Gębie
Ubezpieczenia