OGŁOSZENIA

53-letni mężczyzna wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu

Gołdapscy policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Na drogach panują trudne warunki do jazdy. Opady śniegu, przymrozki i śliska nawierzchnia stawiają wyzwanie kierowcom. Pamiętajmy, że nieostrożność, brawura i nadmierna prędkość mogą przyczynić się do kolizji i wypadków.

Panująca zimowa aura nie sprzyja kierowcom. W poniedziałek (04.12.2023r.) około godz. 16:30 w Gołdapi na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 65 z ulicą Warszawską doszło do zdarzenia drogowego.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu policjantów wynika, że 53-letni kierujący hondą podczas skrętu w ulicę Warszawską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowej toyocie, którą podróżował 32-letni mężczyzna. Kierujący byli trzeźwi.

Żaden z uczestników zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej. Z uwagi na liczne uszkodzenia pojazdów, mundurowi zatrzymali dwa dowody rejestracyjne. Sprawca zdarzenia został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1500 zł, a na jego konto dopisanych zostało 10 punktów karnych.

Pamiętajmy! Zachowanie ostrożności podczas jazdy, jak również przestrzeganie obowiązujących przepisów w znacznym stopniu zwiększa szansę, że bezpiecznie dojedziemy do celu!

PK Serwis 2023
Rol-Masz
Ubezpieczenia
Fotowoltaika