OGŁOSZENIA

22-latek wylądował w rowie

Wczoraj ( 07.11.2022r.) kilka minut po godzinie 05:00 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr65 . Dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o samochodzie znajdującym się w przydrożnym rowie w Kozakach.

Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że 22-letni kierujący jechał w kierunku Gołdapi. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu z lewej strony. Mężczyzna jechał sam i był trzeźwy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Pamiętajmy, że jesień to szczególnie niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg z uwagi na opady deszczu, wcześnie zapadający zmrok oraz mokrą i śliską jezdnię. Dlatego policjanci apelują do kierujących, aby przestrzegali ograniczenia prędkości oraz zachowali szczególną ostrożność w rejonach narażonych na wtargnięcie zwierzęcia na drogę.

Zwracajmy uwagę na miejsca, gdzie ustawione są znaki ostrzegające przed dziką zwierzyną. Im wolniej jedziemy, tym więcej mamy czasu na reakcję i uniknięcie poważnych w skutkach sytuacji.

 

KPP Gołdap